ELAVAD SURNUD, 7. HOOAEG NORMAN REEDUS / DARYL

ELAVAD SURNUD, 7. HOOAEG NORMAN REEDUS / DARYL

Mida mõistab grupp maailma kohta maas põlvitades?

Nad mõistavad, et nemad ei juhi. On olemas keegi teine, kellel on palju suurem territoorium kui neil, ja see keegi teine kontrollib olukorda. See kõik on ülipõnev ja on suurepärane, et üks tegelaskuju hakkab neisse hirmu süstima. Üks minu lemmikhetki kuuenda hooaja lõpuosast on vaadata, kuidas Rickil puudub kontroll. Rick on juhtinud neid inimesi nõnda kaua ja võib-olla on ta lihtsalt vedanud nad kõik hukatusse.

Mida mõistab Daryl?

Vead lõpetavad sinu elu.

Mis muudab Negani ohtlikumaks kõigist teistest, kellega grupp on silmitsi seisnud?

Negan on külmavereline mõrtsukas ja tal on ette näidata võimsad numbrid. Tal on terve armee inimesi, kes kõik kutsuvad ennast Neganiks. Nad teevad kõike, mida ta ütleb. Sellest ei saa hetkel üle ega ümber.

Kuidas on Negan suuteline grupi selle teekonnal peatama, kui kõik teised on selles hävinud?

Hirm. Hirm on suurem motivaator kui armastus, kättemaksuiha või miski muu. Ta süstib inimestesse hirmu ja see teeb imesid. Asi on iseäranis julm, kuna ta kasutab selleks lastevärssi. Ta ei tunne süümepiinu ja asi ei ole isiklik. See juhtub niikuinii...lihtsalt selleks, et hoida korda.

Milline saab olema grupi tulevik?

See tundub väga tume. Tundub, et nende elustiil muutub täielikult. Me teame, et Negani taga on inimesed, aga me ei tea tema türannia ulatust.

Rohkem teavet „Elavate surnute" kohta