ELAVAD SURNUD, 7. HOOAEG DANAI GURIRA / MICHONNE

ELAVAD SURNUD, 7. HOOAEG DANAI GURIRA / MICHONNE

Mis oli möödunud hooajal Michonne'i jaoks määrav moment?

Nüüdsest on tal täiesti uus mõistmine selles suhtes, kes ta on ja kuidas ta maailmas funktsioneerib, mis aitab tal kindlasti kohastuda. Omal moel muutis see ta veelgi agressiivsemaks. See on inimene, kellest ta võis algusest peale lugu pidada.

Mis oli vale Outposti ründamises?

Raske on järgida lihtsaid standardeid ja moraali, kui pead hakkama saama vaenuliku maailmaga. Seoses juhtunuga võib öelda, et nad püüdsid lihtsalt aidata vältida ühe olukorra tekkimist. Neil on palju kogemust inimestega, keda nad usaldasid ja kes tegid hirmsaid asju, inimestega, keda nad ei oleks pidanud usaldama. See oli nutikas, aga nad ei hoomanud selle kõige suurust, mille vastu nad astusid.

Miks on kohtumine Negani ja Päästjatega nii alandav hetk?

Asi on nii, nagu Rick viienda hooaja lõpus ütles: „Sa jamad valede inimestega." Noh, just seda me tegime. Me lihtsalt jamasime valede inimestega.

Miks vahib Michonne Neganit põlglikult, istudes samal ajal tema jalgadel?

Ta tunneb täielikku jõuetust, mis muudab ta sõnulseletamatult hulluks. Seal on kindlast raevu ja soovi millegi järele, mis annaks neile väikesegi pääsetee, ent seda lihtsalt ei tundu olevat. Ainus, mis tal on, on tema silmad.

Mis muudab mängu, mida Negan nendega mängib, täielikuks piinamiseks?

See on usutav, et keegi võiks teha täpselt seda, mida see mees teeb. Sel hetkel ei ole enam võimalik võtta asju teistmoodi, kui need tegelikult on. See on see „üki-kaki-kommi-nommi” alusel inimeste tapmine, mis on tõeliselt hirmuäratav.

Kuidas muudab Negan „Elavate surnute" olustikku?

Nad ei ole maailmas kunagi varem kohanud niisugust jõudu. Mäng on muutunud. Loodame, et saame seda siiski veel mängida.

Premijera 24. listopada u 22:00