UUS HOOAEG ESILINASTUS 27. MAIL ESMASPÄEVITI KELL 22:00

UUS HOOAEG

ESILINASTUS 27. MAIL ESMASPÄEVITI KELL 22:00


TREILER

TÕDE OLENEB VAATENURGAST

SARJA KIRJELDUS

KOKKUVÕTE

Väidetavalt tapetakse Malis varitsuses neli Ameerika Ühendriikide erivägede võitlejat ja nende tõlk Aïcha Konaté. See lükkab edasi Washingtoni ja Mali valitsuse vahelise hankelepingu, mis on süvariigile väga kasumlik. Olukorda saadetakse lahendama Nathan Miller, kes peab valima oma perekonna ja töökohustuste vahel. Vabariiklasest senaator Meaghan Sullivan uurib surmajuhtumeid ja avastab, et tegemist on kinnimätsimisega, mis muudab olukorra veelgi keerulisemaks.


Erus olevad Harry ja Leyla on sunnitud end sündmuste keerisesse mässima, kui Leyla saab abikutse Aïchalt, keda peeti surnuks. Nad peavad pahaloomulise võrgustiku – süvariigi – peatamiseks tegema kõik, mis nende võimuses.

LISAINFO

VIDEOD

TUTVU TEGELASTEGA

NÄITLEJAD

WALTON GOGGINS

KEHASTAB NATHAN MILLERIT

Miller töötab erasektoris michaelclaytonliku asjapulgana süvariigi heaks. Ta on nüüdseks moraalselt laostunud mees, kes uskus alguses, et tegeleb õige asjaga ja kaitseb oma riiki. Enam ei ole ta selles nii kindel.

JOE DEMPSIE

KEHASTAB HARRY CLARKE’I

Briti päritolu varastes kolmekümnendates mees, kes oma isa suutmatusest teha õiget asja ja pärast sündmusi Teheranis tõmbus endasse. Leyla jättis ta maha ning ta pages Malisse, kus ta töötab eraturvafirmas. Ta on üksi, eksinud ja kaotanud usu.

KARIMA MCADAMS

KEHASTAB LEYLA TOUMIT

Briti-Maroko päritolu varastes kolmekümnendates naine, kes lahkus Üksusest ja töötab nüüd igava konsultandina – ta vihkab seda tööd. Leyla igatseb oma kunagist põnevat elu ja on uute elamuste nimel kõigeks valmis.

ALISTAIR PETRIE

KEHASTAB GEORGE WHITE’I

Inglise päritolu viiekümnendates mees, kes töötab Üksuses kokana. White on vanakooli MI6 spioon. Ta mõtleb nagu maletaja ja oskab varjudes ja vaikuses tegutseda. Ta on maailma suhtes küüniline, kuid ta siiski usub „riigi“ ideesse. Süvariik ei ole teda veel täielikult enda poolele meelitanud, kuid see oht on õhus.

TUTVU TEGELASTEGA

KÕIK TEGELASED

EELMISTES OSADES

1. HOOAEG

1. HOOAEG

NÜÜD SAADAVAL

DEEP STATE © 2019 Twentieth Century Fox Film Corporation. All rights reserved.