Privaatsuspoliitika

Kehtiv 1.aprillist 2017

Privaatsuspoliitika

1.SISSEJUHATUS
2. TEABE KOGUMINE
3. KASUTUS JA AVALDAMINE
4. TURVALISUS
5. LIGIPÄÄS JA KONTROLL
6. MUU OLULINE TEAVE
7. VÕTKE ÜHENDUST

1.SISSEJUHATUS

FOX Networks Group UK Limited (“FNG” või “meie”) soovib andmete haldajana, et oleksite kursis, kuidas me Teilt ja Teie kohta andmeid kogume, saadud andmeid kasutame ja avaldame. Käesolev Privaatsuspoliitika kirjeldab meie praktikaid seoses teabega, mis on kogutud teenuste nagu veebilehed, sealhulgas mobiililehed, rakendused ja vidinad kaudu (kollektiivselt „FNG teenused“). FNG teenuseid kasutades nõustute käesoleva Privaatsuspoliitika tingimuste ja nõuetega, nõustudes alljärgneva viisiga, kuidas me Teie isiklikku teavet kasutame. Nimekiri meiega seotud ettevõtetest („FNG sidusettevõtted“) on saadaval veebilehel www.21cf.com.

Nii nagu meie kasutustingimustes sätestatud, FNG teenused on suunatud laiale auditooriumile, mitte lastele, ning ei kogu teadlikult isiklikku teavet laste kohta, kes on nooremad kui 14-aastased.

Käesolev Privaatsuspoliitika ja meie Küpsiste Poliitika kehtivad kõigile kasutajatele, sealhulgas nii neile, kes FNG teenuseid ilma FNG teenuse juures registreerumata kasutavad, kui neile, kes FNG teenuseid FNG teenuse juures registreerununa kasutavad. Need poliitikad rakenduvad FNG isikliku teabe kogumise ja kasutamisele (teave, mille abil on võimalik isik tuvastada, näiteks täisnimi või e-posti aadress). Ühtlasi kirjeldatakse FNG üldiseid praktikaid mitteisikliku teabe kogumise kohta (näiteks isikute huvid, demograafia ja teenuste kasutus).

2.TEABE KOGUMINE

FNG ja meie teenusepakkujad koguvad Teie käest ja Teie kohta järgnevat teavet:

Registreerimisteave on andmed, mis Te sisestate FNG teenuse juures registreerumisel, näiteks kasutaja loomisel, kommentaare postitades, uudiskirju saades või võistluse jaoks registreerudes. Registreerimisteave võib sisaldada näiteks nime, e-posti aadressi, sugu, postikoodi ja sünnipäeva.

Avalik teave ja postitused koosnevad kommentaaridest või sisust, mida FNG teenustesse postitate ja teabest, mis nende postituste või selle sisuga kaasneb, võides sisaldada nime, kasutajanime, kommentaare, like’e, staatust, profiiliteavet ja pilti. Avalik teave ja postitused on alati avalikud, tähendades seda, et see on kõigi jaoks kättesaadav ja võib esineda ka väliste otsingumootorite otsingutulemustes.

Teave sotsiaalmeediast. Sisenedes FNG teenuse lehele või sinna sotsiaalmeedia teenusepakkuja veebilehe kaudu sisse logides või ühendades FNG teenuse sotsiaalmeedia teenusepakkujaga, võib meie kogutav teave sisaldada ka Teie kasutaja-ID-d ja/või kasutajanime, mis on kasutatava sotsiaalmeedia platvormiga seotud. Selle teabega koos võime koguda ka igasugust teavet või sisu, mida olete lubanud sotsiaalmeedia teenusepakkujal meiega jagada, nagu profiilipilt, e-posti aadress või sõbralistid, ning kogu teave, mille olete oma sotsiaalmeedia teenusega seoses avalikuks teinud. Pääsedes FNG-teenustele sotsiaalmeedia teenusepakkujate kaudu ligi või ühendades FNG teenuse sotsiaalmeedia teenusepakkujatega, lubate FNG-l koguda, hoiustada ja kasutada säärast teavet ja sisu, mis on Privaatsuspoliitikaga kooskõlas.

Aktiivsusteave. FNG teenuseid kasutades võime Teie külastuste kohta koguda kindla iseloomuga teavet. Näiteks, selleks, et lubada Teie ühendus FNG teenustega, saavad ja salvestavad meie serverid teavet Teie arvuti, seadme ja brauseri kohta – kogudes sealhulgas potentsiaalselt Teie IP-aadressi, brauseri tüübi ja tark- või riistvara alast teavet. FNG teenustesse mobiili või muu seadme kaudu sisenedes on võimalik, et kogume Teie seadmega seotud unikaalse tuvastusidentifikaatori, geolokatsiooni või muud selle seadmega suhtlemiseks vajalikud andmed.

Küpsised ja muud jälgimismeetodid (nagu brauseriküpsised, pikslid, majakapaketid ja Adobe Flash tehnoloogia, sealhulgas küpsised) põhinevad väikestel andmehulkadel, mis sisaldavad tihti deidentifitseeritud või anonüümset unikaalset tuvastit. Veebilehed, rakendused ja muud teenused saadavad selle teabe Teie brauserisse esimesel korral, kui veebilehele päringu teete ja seejärel salvestavad teabe Teie arvutisse selleks, et veebileht saaks Teie järgmiste päringute korral sama teenuse kogutud andmetele ligi. Sääraseid meetodeid on võimalik kasutada ka selleks, et koguda või salvestada teavet Teie FNG teenuste kasutuse, nagu Teie külastatud/nähtud lehed teostatud otsingud ja kuvatud reklaamid, kohta.

Kolmandad pooled, kes FNG teenuseid reklaamide või teenuse pakkumise, näiteks sisu jagamine või FNG teenuste kasutusstatistika kogumine, kaudu toetavad, võivad neid tehnoloogiaid kasutada ka selleks, et muud sarnast teavet koguda. FNG ei oma kolmandate osapoolte tehnoloogiate üle kontrolli ja nende kasutamise korral kehtivad vastavate kolmandate osapoolte privaatsuspoliitikad. Rohkema teabe jaoks kolmandate osapoolte reklaamivõrkude ja muude sarnaste üksuste kohta, kes sääraseid tehnoloogiaid kasutavad, pöörduge lehele www.aboutads.info/consumers, keeldumaks selliste reklaamivõrkude ja teenuste reklaamimise praktikate kasutamisest, minge veebilehele www.aboutads.info/choices.

Enamik brausereid vaikimisi aktsepteerivad küpsiseid, kuid seda seadistust on võimalik muuta, saamaks teavitus selle kohta, kui küpsist paigaldatakse või uuendatakse; küpsised on võimalik ka täielikult keelata. Palun pöörduge oma brauseri „Abi“ sektsiooni rohkema info saamiseks. Kasutajad saavad Flash-tehnoloogiate kasutamist hallata vastavate tööriistadega, mis on leitavad Adobe’i veebilehelt, vaadake www.adobe.com/products/flashplayer/security/privacy_policy/faq.html. Palun pange tähele, et blokeerides mõned või kõik küpsised, on võimalik kaotada ligipääs osadele FNG teenustele, seal leiduvale sisule või lehekülje personaliseeritusele.

Palun tutvuge meie Küpsiste Poliitikaga saamaks rohkem teavet.

3.KASUTUS JA AVALDAMINE

Me kasutame Teilt ja Teie kohta kogutud teavet selleks, et pakkuda Teile FNG teenuseid ja rakendusi, sealhulgas: mõõtmaks FNG teenuste ja rakenduste kasutust ja neid paremaks muuta; parandamaks nii Teie online- kui offline-kogemust FNG teenuste pakkumisel, pakkudes sisu, mis Teie jaoks relevantne ja huvitav olla võib, sealhulgas reklaam- ja turundusteated; võimaldamaks Teil sisu kommenteerida ja osaleda internetimängudes-, võistlustel ja auhinnaprogrammides; pakkumaks Teile kasutajatuge ja vastata Teie päringutele. Kui teave, mida Teilt või Teie kohta kogume, ei identifitseeri Teid isikuliselt, siis võime seda kasutada igal otstarbel ja jagada seda ka kolmandate osapooltega.

Me võime kasutada Teilt ja Teie kohta kogutavat teavet neil lisaeesmärkidel:

Võimaldamaks teenusepakkujatel aidata FNG teenuste pakkumisel ja haldamisel. FNG võib Teie teavet avaldada kindlatele kolmandatest osapooltest teenusepakkujatele nagu töövõtjad, agendid ja sponsorid, kes aitavad meil hallata või pakkuda FNG teenuseid. Need teenusepakkujad ei tohi kasutada isiklikku teavet ühelgi muul eesmärgil kui spetsiifilise teenuse pakkumisele Teile ja FNG-le.

Võimaldamaks sotsiaalset jagamist. Logides sisse oma sotsiaalmeedia kontoga või ühendades see FNG teenustega, annate meile õiguse jagada Teie kasutajanime, pilti ja like’e, kuid ka Teie tegevusi ja kommentaare, mis on seotud teiste FNG teenuste kasutajatega ja Teie sotsiaalmeedia sõpradega. Me võime sama teavet jagada ka sotsiaalmeedia teenuse pakkujaga. Logides sisse FNG teenustesse või ühendades need sotsiaalmeedia platvormiga, annate meile oma nõusoleku jagada kogutavat teavet sotsiaalmeedia teenuse pakkuja, teiste kasutajate ja oma sõpradega, saades aru, et sotsiaalmeedia teenus kasutab jagatavat teavet oma privaatsuspoliitika alusel. Soovides oma isiklikku teavet sel viisil mitte jagada, palun ärge ühendage oma sotsiaalmeedia kontot oma FNG teenuste kontoga ja ärge osalege FNG teenuste sotsiaalses jagamises.

Pakkumaks ühisbränditud teenuseid ja rakendusi. Me pakume ühisbränditud teenuseid ja rakendusi nagu võistlused või muud kampaaniad kolmanda poolega koostöös („Ühisbränditud teenused“). Ühisbränditud teenuseid võidakse majutada nii FNG teenuste kui kolmandate poolte teenuste poolt. Sääraste suhete toimimiseks võime me jagada teavet, mida Te ühisbränditud teenusega seotult kolmandale poolele annate (olete sellega nõustunud). Kolmanda poole teabekasutust reguleerib kolmanda poole privaatsuspoliitika.

Pakkumaks relevantse sisuga reklaame. FNG ja meie teenusepakkujad võivad Teilt ja Teie kohta kogutavat teavet kasutada, pakkumaks Teie jaoks relevantseid reklaame FNG teenuste või muu teenuse pakkumisel. Nii nagu eelnevalt märgitud, siis võivad kolmandate poolte reklaamvõrgustikud ja -platvormid kasutada küpsiseid ja muid sarnaseid meetodeid selleks, et koguda ja kasutada teavet nagu demograafilised andmed, tuletatud huvid, agregeeritud andmed ja aktiivsus, pakkumaks reklaame, mis on Teie huvisid arvestades relevantsed. Palun tutvuge meie Küpsiste Poliitikaga rohkema info saamiseks. Saamaks rohkem teada kolmandate poolte reklaamivõrgustike ja sarnaste üksuste kohta, mis mainitud meetodeid kasutavad, pöörduge veebilehele www.aboutads.info, soovides sarnaste reklaamivõrgustike ja -teenuste praktikaid mitte kasutada, pöörduge veebilehele www.aboutads.info/choices.

Teiega kontakteerumiseks. FNG võib perioodiliselt saata Teile FNG teenustega seotud teateid, mis võivad näiteks puudutada muudatusi FNG teenustes või meie poliitikates.

Saatmaks turundus- või reklaammaterjale. FNG võib Teile perioodiliselt saatma reklaammaterjale, juhul kui olete sellega nõustunud. Soovides reklaammaterjale enam mitte saada, on Teil võimalik tellimus tühistada, kasutades või järgides meie materjalides leiduvad instruktsioone tellimuse tühistamiseks.

Jagamaks teavet FNG sidusettevõtetega. Te nõustute sellega, et FNG võib Teie teavet jagada FNG sidusettevõtetega Privaatsuspoliitikas kirjeldatud eesmärkidel. See võib tähendada teabe edastamist teistesse riikidesse (sealhulgas riikidesse, kus Te ei tegutse), millel on erinevad andmekaitsereeglid, kui riigis, kus Te elate – sealhulgas võivad sellised riigid olla väljaspool EEA-d, sealhulgas Ameerika Ühendriigid. Link veebilehele, mis nimetab FNG sidusettevõtted, on leitav käesoleva poliitika alguses. Kasutajad, kes külastavad FNG sidusettevõtete teenuseid, peaksid nende ettevõtete privaatsuspoliitika teada saamiseks pöörduma nende ettevõtete poole, nende ettevõtete tingimused võivad mõnes osas erineda käesolevast Privaatsuspoliitikast.

Kaitsmaks FNG ja teiste õiguseid. Võib esineda olukordi, kus FNG võib avaldada Teie teavet, sealhulgas siis, kui FNG-l on heauskne arvamus, et andmete avaldamine on tarvilik järgnevaks: (i) kaitsmaks või kehtestamaks FNG, FNG sidusettevõtete või nende töötajate, agentide ja töövõtjate (sealhulgas meie lepingute ja kasutustingimuste jõustamine); (ii) kaitsmaks FNG teenuste kasutajate või avalikkuse turvalisust ja privaatsust; (iii) pettuste eest kaitsmiseks või riskijuhtimise eesmärkidel; (iv) järgimaks kehtivat õigust või juriidilist protseduuri; või (v) vastamaks avaliku võimu päringutele.

Ühinemise või varade müügi läbiviimiseks. Juhul, kui FNG müüb kogu või osa oma ärist või viib läbi oma varade müügi või ülemineku või muul viisil on seotud kogu või osa oma äri materiaalse osa müügi või üleminekuga, siis võib FNG osana tehingust Teie teavet edastada tehinguga seotud poolele või pooltele.

4.TURVALISUS

FNG on rakendanud piisavad administratiivsed, tehnilised, personalialased ja füüsilised meetmed oma valduses oleva teabe kaitsmiseks kaotuse, varguse ja autoriseerimata ligipääsu, avaldamise ning muutmise vastu.


5.LIGIPÄÄS JA KONTROLL

Teatud jurisdiktsioonides on isikutel kindlad õigused meie poolt hoitava teabega tutvumiseks. Iga vastava päringu eest võime paluda maksta väikest tasu, katmaks meie kulud seoses andmete kättesaamiseks vajalike toimingute tegemisega. Palun saatke meile e-kiri [Sille.Ruus@fox.com]  sooviksite selle kohta rohkem teavet saada.

Kui soovite saada ligipääsu, üle vaadata, parandada, uuendada, summutada või muul viisil piirata isikliku teabe kasutamist, mille olete meile varasemalt andnud, siis võite meiega ühendust võtta allpool nimetatud viisidel. Oma päringus mainige ka palun oma e-posti aadressi, nime, aadressi ja telefoninumbrit ning täpsustage selgelt, millist teavet soovite näha, muuta, uuendada või peita. Me üritame esimesel võimalusel toimida Teie päringule vastavalt.

Me anname Teile mitmeid võimalusi seoses oma isikliku teabe kasutamise ja turunduseesmärkidel avaldamisega. Te võite loobuda meie poolse elektroonilise suhtluse saamisest, kui Te enam ei soovi sääraseid turundusliku sisuga e-kirju saada, loobudes säärase sisu saamisest järgides meie tellimuse tühistamise juhiseid.


6.MUU OLULINE TEAVE

Privaatsuspoliitika uuendused. FNG võib käesolevat Privaatsuspoliitikat muuta. Palun vaadake selle Privaatsuspoliitika kehtivuse alguse kuupäeva lehe ülemisest osast, nägemaks, millal viimane muudatus Privaatsuspoliitikasse tehtud on. Kõik sellesse Privaatsuspoliitikasse tehtavad muudatused hakkavad kehtima hetkest, kui FNG teenuste muudetud Privaatsuspoliitika on meie poolt leheküljele lisatud. Käesolevasse Privaatsuspoliitikasse materiaalseid muudatusi tehes, laiendades meie õigusi Teilt kogutava isikliku teabe kasutamisel, oleme kohustatud Teid teavitama ja pakkuma Teile võimalust lõpetada meie volitused selle teabe edasiseks meiepoolseks kasutamiseks.

Lingitud teenused. FNG teenused võivad olla lingitud lehekülgedega, mida haldavad FNG-ga mitteseotud ettevõtted, sisaldades reklaame või sisu, funktsionaalsust, mänge, uudiskirju, võistlusi või rakendusi, mis on välja arendatud ja rakendatud mitteseotud ettevõtete poolt. FNG ei ole vastutav mitteseotud ettevõtete privaatsuspraktikate eest, lahkudes FNG teenustest või klikates reklaamil, peaksite tutvuma ka teise teenuse rakenduva privaatsuspoliitikaga.

Isikliku finantsteabe kogumine makseteenuse poolt. Mõnel juhul võime kasutada meiega mitteseotud makseteenust selleks, et võimaldada Teil meie tooteid osta või makseid teha („Makseteenus“). Kui soovite osta toodet või sooritada Makseteenust kasutades makset, siis suunatakse Teid Makseteenuse veebilehele. Igasugusele Makseteenusele antavale teabele rakendub Makseteenuse privaatsuspoliitika, mitte käesolev Privaatsuspoliitika. Meil puudub kontroll Makseteenuse poolt kogutud teabe kasutamise eest ja ühtlasi pole me selle eest vastutavad.

Andmete säilitamine. Me säilitame Teie andmeid perioodiks, mis on vajalik käesolevas Privaatsuspoliitikas täidetud eesmärkide täitmiseks, välja arvatud juhul, kui pikem säilitusaeg on seaduse poolt nõutud või lubatud.

Pidage meeles, et isegi oma kasutajakonto kustutamise järel võivad mõned Teie kasutajakonto informatsiooni koopiad jääda mõnel juhul nähtavaks, näiteks siis, kui olete teavet sotsiaalmeedias või muudes teenustes jaganud. Puhverdamistehnoloogia olemuse tõttu ei pruugi Teie kasutajakonto teiste jaoks koheselt ligipääsmatu olla. Me võime samuti oma serverites säilitada varundatud teavet Teie kasutajakonto kohta selleks, et võimaldada pettuste tuvastamist või järgida rakenduvat seadust või meie sisemisi turvalisuspoliitikaid. Alati ei ole võimalik Teie teavet tehnilistel, lepingulistel, rahanduslikel või juriidilistel põhjustel täielikult eemaldada või kustutada.

Tundlik teave. Me palume, et Te ei saadaks ega avaldaks meile tundlikke isiklikke andmeid (nagu isikukoodid, rassilise või etnilise päritoluga seotud teave, poliitilised arvamused, religioon või muud uskumused, tervis, kriminaalne taust või ametiühingusse kuulumine) FNG teenuste kaudu või muul viisil.

  1. VÕTKE ÜHENDUST

Kui Teil on käesoleva Privaatsuspoliitika kohta küsimusi, siis võtke meiega ühendust:

E-posti kaudu: Sille.Ruus@fox.com