Küpsiste põhimõtted

KÜPSISTE PÕHIMÕTTED

Viimati muudetud 01.09.2022

 

Me kasutame http://www.foxtv.ee/ leheküljel informatsiooni kogumiseks tehnoloogiaid, mis aitavad meil parandada teie kogemust veebis ning edastada teile asjakohast reklaami. Käesolevas küpsiste poliitikas viitame me kollektiivselt sellistele tehnoloogiatele, sealhulgas küpsistele, pikslitele, veebimajakatele ja GIF-idele kui „küpsistele“. See poliitika seletab lahti, milliseid tüüpi küpsiseid sellel saidil kasutatakse ja kuidas teie saate nende kasutamist kontrollida. Meil on õigus käesolevat küpsiste poliitikat igal ajal muuta. Palun jälgige märget „VIIMATI MUUDETUD“, selleks, et saada teada, millal küpsiste poliitikat viimati uuendati. Kõik küpsiste poliitikasse tehtud muudatused hakkavad kehtima siis, kui me vastavad muudatused siin saidil või selle kaudu avaldame.

Loodame, et käesolev poliitika aitab teil aru saada küpsiste kasutamisest ja olla neid kasutavaid lehekülgi külastades teadlikum. Juhul, kui teil on veel küsimusi, siis võtke meiega palun ühendust e-posti aadressil dataprotection@disney.co.uk.

Lisateavet viiside kohta, kuidas me isikuandmeid töötleme, leiate meie Privaatsuspoliitikast.1. MIS ON KÜPSIS?

Küpsised on väikesed tekstifailid, mida teie arvutisse või mobiilseadmesse salvestatakse. Tegemist on laialt kasutatud failidega, mida kasutatakse selleks, et veebilehed tööle panna või panna need tööle kiiremal, efektiivsemal viisil. Küpsiseid kasutades on võimalik lehekülgede kasutatavust parandada tänu sellele, et veebilehed saavad neid faile lugeda ja neisse kirjutada. See võimaldab neil teid ära tunda ja jätta meelde olulist informatsiooni, mis muudab veebilehe kasutamise mugavamaks (näiteks teie eelistused).

 

  1. KUIDAS KOLMANDAD OSAPOOLED SELLEL SAIDIL KÜPSISEID KASUTAVAD? 

Mõnel juhul võime me teha koostööd kolmandate osapooltega, et sellel saidil teenuseid pakkuda, samuti seoses reklaamitegevusega. Kolmandatest osapooltest reklaamijad ja teised organisatsioonid võivad kasutada omaenda küpsiseid selleks, et koguda teavet teie tegevuste kohta sellel saidil ja / või koguda teavet reklaamide kohta, millel te klikite. Seda teavet võidakse kasutada selleks, et pakkuda teie vaadatud sisu põhjal reklaame, mis teile kõige huvitavamad võiksid olla. Kolmandatest osapooltest reklaamijad võivad seda teavet kasutada ka selleks, et oma reklaamide efektiivsust mõõta. Sellega seoses võib meil olla otsene kokkulepe oma reklaami- ja sotsiaalmeedia partneritega nende küpsiste paigutamiseks sellele saidile. Nende küpsiste täielik loetelu on esitatud selle küpsistepoliitika 3. peatükis.

 

Muudel juhtudel lepime kokku vahendajate, näiteks meie meediaagentuuride ja / või adtech-platvormidega, nende küpsiste paigutamiseks sellele saidile, et müüa meie saidil olevat reklaamipinda kolmandast osapoolest reklaamijale, kes saab meie pakkumise reklaamiruumi osta. Seda tegevust nimetatakse "automatiseeritud reklaamiks" (programmatic advertising). Kogu protsess toimib meediaagentuuri või adtech-platvormide hallatava oksjonisüsteemi kaudu ja toimub vähem kui sekundiga (ajavahemikus, mille jooksul kasutaja veebilehte taotleb, kuni hetkeni, mis kulub selle lehe brauserisse laadimiseks), lubades kolmandatest osapooltest reklaamijatel saada teada kasutaja küpsisest (ilma otseselt tuvastatavat teavet kogumata, vaid lihtsalt tuvastades selle brauseri või seadme ja sobitades selle muu neile juba kuuluva teabega) ja teha pakkumine, sealhulgas pannes oma küpsised sellise kasutaja brauserisse või seadmesse. Automatiseeritud reklaami dünaamilise olemuse tõttu ei saa me eelnevalt kontrollida ega loetleda kõiki kolmandate osapoolte küpsiseid, mida sellised reklaamijad võivad oma reklaamide kuvamise ajal salvestada. Igal juhul on nende vahendajate installitud küpsiste loend, kellega me automatiseeritud reklaamiteenust pakume, alati loetletud allpool 3. peatükis. Nende küpsiste keelamise korral blokeeritakse automatiseeritud reklaam.

Selleks, et eemaldada kolmandate osapoolte küpsiseid või nende tegevust peatada, pöörduge palun vastava osapoole veebilehe privaatsus- ja/või küpsistepoliitika poole. Taoliste küpsiste kontrollimise kohta on rohkem võimalik teada saada alljärgnevast 4. peatükist.

 

  1. MILLISEID KÜPSISEID ME KASUTAME? 

Allpool leiate värskendatud loetelu küpsistest, mida sellel saidil kasutame, sealhulgas iga kategooria kirjeldus ja teave selle kohta, kui kauaks meie ja / või meie partnerid nimetatud informatsiooni säilitavad. Kui soovite konkreetse küpsise kohta rohkem teada saada, võite klõpsata vastaval küpsise lingil.

Küpsiste loetelule ja nende seadistusmehhanismidele on alati juurdepääs ka küpsiste seadete kaudu käesoleva saidi jaluses.

Lisateavet selle kohta, kuidas teatud küpsiseid keelata või neist loobuda, leiate allpool 4. peatükis loetletud juhistest.

Flash-küpsised. Me võime teatud olukordades kasutada Adobe Flash Player’it selleks, et pakkuda teile spetsiaalset sisu nagu videoklipid või animatsioon. Kasutuskogemuse parandamiseks kasutatakse kohalikult jagatud objekte (üldiselt tuntud kui „Flash-küpsised“) selleks, et pakkuda funktsioone, mis jätavad meelde teie seadeid ja eelistusi. Flash-küpsiseid salvestatakse teie seadmesse siis, kuid neid hallatakse liidese kaudu, mis erineb teie veebibrauseri poolt pakutavast. See tähendab, et Flash-küpsiseid ei ole sarnaselt teistele küpsistele võimalik brauseri kaudu hallata. Selle asemel on võimalik oma Flash’i haldamise tööriistadele ligi pääseda otse Adobe’i veebilehe kaudu. Adobe’i veebileht pakub kõikehõlmavat informatsiooni selle kohta, kuidas Flash-küpsiseid kustutada või peatada, rohkema teabe saamiseks vaadake: http://www.macromedia.com/support/documentation/en/flashplayer/help/settings_manager.html. Palun pange tähele, et kui te peatate selle saidi jaoks Flash-küpsised või need eemaldate, siis pole teil võimalik ligi pääseda teatavatele sisselogimist nõudvatele võimalustele nagu videosisu või -teenused.

 

  1. KUIDAS MA KÜPSISEID KONTROLLIN? 

Te võite sellel saidil küpsiste kasutamisest keelduda igal ajal, aktiveerides oma brauseris seade, mis võimaldab seda teha.

Küpsistest keeldumise protseduuri kohta rohkema teabe saamiseks on võimalik tutvuda oma veebibrauseri pakkuja kodulehe abiosast leitava infoga. Brauseri seadistamise kohta lisateabe saamiseks võite pöörduda leheküljele http://www.allaboutcookies.org/manage-cookies/index.html kõige sagedamini kasutatud brauserite kohta.

Samuti saate alati oma eelistused seadistada küpsise seadete kaudu, mis on saadaval selle saidi jaluses.

Flash-küpsiste vastuvõtmisest sellelt saidilt on võimalik keelduda kasutades Adobe’i Flash’i haldamise tööriistu aadressil http://www.macromedia.com/support/documentation/en/flashplayer/help/settings_manager.html.

Kolmandate osapoolte küpsiste kohta leiate teavet loobumise kohta vastava kolmanda osapoole privaatsus- ja / või küpsistepoliitikast.

Lisateavet suunamis- ja reklaamküpsiste ning neist loobumise kohta leiate ka aadressil http://www.youronlinechoices.com/uk/your-ad-choices.

Palun pidage meeles, et küpsiste kasutamisest keeldumisel ei pruugi mõned selle saidi funktsioonid korrektselt toimida.