Elas kord…

Reede 21.00

© ABC Studios
Elas kord…

Järgmine ülekanne teles

 1. Reede 18 . august kell 21.00

  Teine king (E03 - H06)

 2. Reede 18 . august kell 21.55

  Veider juhtum (E04 - H06)

 3. Laupäev 19 . august kell 00.45

  Teine king (E03 - H06)

Kokkuvõte

Muinasjutulise sarja peategelane on Emma Swan (Jennifer Morrison), kes elab unises Ameerika väikelinnas, mille kõik asukad võivad olla nõiutud muinasjututegelased, kes on unustanud, kes nad tegelikult on.

Episoodid

 • 1

  Päästja

  +

  Minevikus kohtub Jafar murtud Aladdiniga. Olevikku saabuvad põgenikud rääkimata lugude maalt. Hyde paljastab, et Gold andis talle Storybrooke'i. Gold üritab Belle'i uneneedusest vabastada.

 • 2

  Kibe jook

  +

  Rääkimata lugude maa põgenike seas on mees, kelle Regina palkas printsi tapma. Ta asub oma plaani ellu viima. Emma kirjeldab oma nägemust Archiele ja Kuri Kuninganna lükkab plaanid veerema.

 • 3

  Teine king

  +

  Ashley asub otsima oma kasuõde ja soovib lepitust. Emma kahtleb, kas temal ja Hookil on tulevikku või kas tal on üldse mingit tulevikku.

  Järgmisena kavas
  Reede 18 . august kell 21.00
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Laupäev 19 . august kell 00.45
  Kanalil Fox Life
 • 4

  Veider juhtum

  +

  Gold võtab Belle'i piraadilaeval vangi väitega, et tahab teda kaitsta. Hyde asub tõestama, et tema pole kurikael. Rumplestiltskin pakub Jekyllile abi mürgi valmistimmimiseks.

  Järgmisena kavas
  Reede 18 . august kell 21.55
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Laupäev 19 . august kell 01.30
  Kanalil Fox Life
 • 5

  Lihvimata teemant

  +

  Emma on sunnitud oma perele nägemustest tõtt rääkima tänu kurja kuninganna mahitamistele. Aladdini ja Jasmine'i tõeline lugu tuleb ilmsiks, kui Jasmine laseb vargal koopast teemandi varastada.

  Järgmisena kavas
  Reede 25 . august kell 21.00
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Laupäev 26 . august kell 00.40
  Kanalil Fox Life
 • 6

  Tume vesi

  +

  Emma püüab Aladdini veenda, et ta aitaks Jasmine'il Afrabah'd abistada. Regina üritab vabastada Archie Zelena käest. Kuninganna külvab kahtluseseemneid Henry ja Hooki vahele.

  Järgmisena kavas
  Reede 25 . august kell 21.55
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Laupäev 26 . august kell 01.30
  Kanalil Fox Life
 • 7

  Südametu

  +

  Kuri Kuninganna annab Davidile ja Mary Margaretile oma südamete loovutamiseks 24 tundi aega, enne kui ta Storybrooke’i hävitab. Vahepeal saavad Võluvad teada, et nad on minevikus eneste teadmata kohtunud.

  Järgmisena kavas
  Reede 1 . september kell 22.30
  Kanalil Fox Life
 • 8

  Ma olen su peegel

  +

  Emma ja Regina plaanivad Kuninganna peeglitagusesse maailma kinni panna, too aga pöörab plaani pahupidi.

  Järgmisena kavas
  Reede 1 . september kell 23.20
  Kanalil Fox Life
 • 9

  Muutujad

  +

  Rumple kasutab talupoegade last peibutisena; Kuri Kuninganna teeb elumuutva otsuse pärast vestlust Goldiga; Belle teeb ohverduse; Jasmine leiab lambi, millega loodab Agrabahi päästa.

 • 10

  Soovin, et oleksid siin

  +

  Saades teada, et meie kangelastel on relv, millega teda peatada, varastab Kuri Kuninganna Jasmine’ilt Aladini võlulambi ning soovib midagi, mis võib Päästja igaveseks rajalt kõrvale juhtida.

 • 11

  Teistest karmim

  +

  Emma pöördub soovide maailmas Pinocchio poole, et leida Reginaga tagasitee reaalsusesse. Regina peab aga kindlaks tegema, kas uus Robin on õnnelikum, kui Reginat tema elus ei ole.

 • 12

  Kõige hirmsam mõrv

  +

  Enne kui Hook asub suhet Emmaga edasi viima, tahab ta olla kindel, et David ei näe temas kõigest piraati. Kui David palub Hookil paljastada tõe oma isa surma tagamaades, on Hook valmis teda aitama.

 • 13

  Kurjakuulutav muster

  +

  Gold püüab Gideoni veenda, et ta ei hakkaks Päästjaks. Robin pöördub liitlase poole, et Storybrooke'ist põgeneda ja Hook on valmis Emmale abieluettepanekut tegema.

 • 14

  Lehekülg 23

  +

  Kuri Kuninganna omandab Käärid, et lahutada oma saatus Regina omast ning enda teisik viimaks tappa. Samal ajal mõtleb Hook sellest, kuidas rääkida Emmale ja ta perele tõtt Davidi surma kohta.

 • 15

  Imeline koht

  +

  Hook üritab leida viisi, kuidas Storybrooke'i naasta ning ühineb Aladdini, Jasmine'i ja Arieliga, et Jafarile vastu astuda ja Agrabah taastada. Samal ajal otsustavad Mary Margaret ja Regina Emma tuju tõsta ning viivad ta baari.

 • 16

  Ema väike abiline

  +

  Emma on nõus aitama Gideonil Musta Haldjat alistada, kuid avastab, et kõik ei ole nii kuis näib. Samal ajal mängib Hook Musthabemega kaarte, et Storybrooke'i naasta.

 • 17

  Ärkvel

  +

  Hook leiab Neverlandis ootamatu liitlase, kes võib aidata tal Storybrooke'i naasta.

 • 18

  Kus sinilinnud lendavad

  +

  Zelena tahab tingimata Haldjaga üksinda võidelda, aga teeb asjad ainult hullemaks. Et oma viga heastada, kaalub Zelena talle suurima ohverduse tegemist. Minevikus sõbruneb Stanumi nimeline puuraidur Zelenaga ning aastaid hiljem küsib talt abi.

 • 19

  Must haldjas

  +

  Tagasivaates, pärast seda kui Rumple'i ema, Fiona, saab oma haldjast ristiemalt teada, et tema saatus on ette kuulutatud, teeb ta kõik endast oleneva, et see ei saaks reaalsuseks.

 • 20

  Laul sinu südames

  +

  Snow ja Charming lausuvad tagasivaates Emma kaitseks erilise soovi, mille tagajärjel puhkeb terve kuningriik laulma ning see vihastab Kurja Kuningannat.

 • 21

  Viimane lahing, 1. osa

  +

  Henry ärkab äraneetud Storybrooke'is ja avastab, et Emma on vaimuhaiglas olnud ning Must Haldjas on uus linnapea. Henry üritab aidata Emmal oma mälu tagasi saada, samas kui Gold üritab teada saada, mis tegelikult Belle'iga juhtunud on.

 • 22

  Viimane lahing, 2. osa

  +

  Snow, Charming, Regina, Zelena ja Hook on kinni kokkuvariseval Muniasjutumaal ning üritavad meeleheitlikult leida viisi, kuidas Emma ja Henry juurde tagasi saada.